Logo

Prodavam Graco EVO kolicka

Број на оглас: 2887499 | Објавен на: 20.08.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Prodavav Graco EVO kolicka so dva dela. Korpata isto se montira na kolickata, so zimska prekrivka i zastita od dozd i veter sto se stava nad kolickata.
Kolickata se pravi na 3 nivoa.

Za poveke informacii na mobilen : 078/ 452- 594

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Ljupka

Потврден огласувач