Logo

Se izdava Kompletno opremen stan

Број на оглас: 2888143 | Објавен на: 30.09.2019, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 56 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Vasko Karangelevski

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Kompletno opremen stan vo blizina na gornoto Vero do noviot pazar za stranci za mesecite juli,avgust i septemvri a od oktomvri za studenti. Kontakt na
Tel. 070344152 Dragica, 075247790 Elena

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 dragica

Потврден огласувач