Logo

Se prodava kuka

Број на оглас: 2888759 | Објавен на: 17.10.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 90 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 356 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1964

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: 4juli br178

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. Куќата е на одлична локација и е одлична за бизнис. Поседувам целокупна документација. Цена по договор.
Информации на тел.
072/321-730
077/620-511

  Кичево

Прати Е-Маил

  Darko

Потврден огласувач