Logo

Mercedes-benz vito V 220CDI 2001god

Број на оглас: 2891315 | Објавен на: 17.01.2019, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Vito

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes vito V 220cdi 2001god
so full oprema:
za 7 dusi plus masa do sedistata

plus zelena karta za cela godina

4500 eura cenata ne e fikcna:

Bez zamena:

Telefon za kontakt: 078-707-335

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ......

Потврден огласувач