Logo

CANE CORSO

Број на оглас: 2891372 | Објавен на: 10.05.2018, 21:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat mali kucenca od rasata cane corso od vrvno poteklo informacii na tel. 070444741

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 goran