Logo

kolicka za deca

Број на оглас: 2891438 | Објавен на: 24.08.2019, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 600 МКД
700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


se prodava detska kolicka max sacuvana i se spusta za spienje mala kolicka ne zafaka mnogu mesto vo bagaz I se sobira kako cador.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  oglas

Потврден огласувач