Logo

Hrcaci

Број на оглас: 2891515 | Објавен на: 22.02.2019, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Глодари

Вид на оглас: Се продава


So razlicni boji. (Belo, kafeavo,krem, crno, sivo) bilo kakvi boi.
Ако за пет шопови и за други кои сакаат поголема количина cena po dogovor
kontakt br.078 746 798

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач