Logo

ИЗДАВАМ ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН

Број на оглас: 2892592 | Објавен на: 20.03.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 74 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Година на градба: 2006

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Христо Смирненски 26/6

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам луксузно наместен стан зад Универзална сала на само 10 мин. од строгиот центар на Скопје. Станот е во нова зградичка од 12 стана со лифт, на трети од пет ката. Има сопствен паркинг простор. Источно е ориентиран. Има два балкона и три соби. Луксузно е опремен и подготвен за живеење со сите неопходни работи. Има централно градско греење, интернет оптика и кабелска ТВ од Телеком.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Александар