Logo

bmw x5 d extra cena fabrika

Број на оглас: 2893880 | Објавен на: 07.08.2019, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 174 kw / 237 ks

Цена: 8.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


dzipot e vo odlicna sostojba kako nov
nema nedostatoci i mani
Ima mesto za dogovor


070 253 515

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Vangel Aljokov

Потврден огласувач