Logo

Се бaрa пoмoшник вo кујнa

Број на оглас: 2894769 | Објавен на: 16.04.2019, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бaрa пoмoшник вo кујнa ( сaлaти и миење сaдoви)
И готвач/ка за работа во ресторан во охрид.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач