Logo

prevoz niz cel balkan po najeftini ceni

Број на оглас: 2895889 | Објавен на: 12.01.2019, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


vrsime prevoz niz cel balkan po najeftini ceni na pazarot, za sekoja edna vasa destinacija javete ni se na 078/231/145 borche

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 vinica

Потврден огласувач