Logo

Massey Ferguson 9240

Број на оглас: 2896291 | Објавен на: 07.05.2019, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продаваSe prodava Massey Ferguson 9240 vo ispravna 250ks moze izamena za poma traktor

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач