Logo

Cirkular NOV !!!

Број на оглас: 2896851 | Објавен на: 12.06.2019, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov cirkular so potenciometar na leziste za razlecnna dlabiana na secenje mn povolno nikogas neupotrebuvan 760 W

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач