Logo

ЛИЧЕН ХАУС МАЈСТОР

Број на оглас: 2898752 | Објавен на: 01.09.2019, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ВАШ ЛИЧЕН ХАУС МАЈСТОР

За Било Која Ваша Желба или Проблем во Домот Ние го Имаме Нај Ефтиното Нај Брзото и Нај Ефикасното Решение.

* Сервис на веќе постоечки и целосна изведба на нови Електрични и Водоводни Инсталации
* Изведба на Гипс Картон и Сите Видови Молеро Фарбарски Услуги
* Монтажа и Приклучување на Сите Видови на Уреди

* БЕЗБЕДНОСНИ СИСТЕМИ
- Видео Надзор
- Алармни Системи
- Видео Домофонија
- Контрола на Пристап

* ОДРЖУВАЊЕ НА ХИГИЕНА
- Комплетно чистење на куќи и станови
- Одржување на влезови

* ГРАДИНАРСКИ УСЛУГИ
- Косење на тешко достапни места со модерни моторни тримери
- Поткастрување на гранки сонмоторна пила
- Кастрење и обликување на огради и крошни од дрвја
- Собирање на отпадот и негово складирање

И СЕ ОСТАНАТО ШТО СМЕ ПРОПУШТИЛЕ
struja, majstor, steker, Vodovod, kujna, wc, kupatilo, osigurac,

Огласи од: Михајло

Михајло

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Михајло

Потврден огласувач