Logo

ford tranzit 2.0 so lanec

Број на оглас: 2899015 | Објавен на: 17.05.2018, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


prodavam ford tranzit 2004 2.0 mnogu zacuvam kako za sebe patnicko e napren e za merakli go prodavam bidejki zaminuvam vo stranstvo

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  dushi