Logo

Ajva lemilica lemenje

Број на оглас: 2901985 | Објавен на: 17.01.2019, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Lemilicata e nova 48 w, so potenciometar od 100°C do 500°C

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Valentin