Logo

Kolicka detska bebeska

Број на оглас: 2902004 | Објавен на: 26.05.2019, 01:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Се продава детска количка, погодна од 0 . Заедно со количката доаѓа и зимска прекривка, заштита од дожд и чадорче за сонце. Цена - 3000 денари

Тел 070294567

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Ooooo

Потврден огласувач