Logo

Wordpress/Woocommerce веб страници

Број на оглас: 2903662 | Објавен на: 05.08.2019, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Интернет услуги / Веб дизајн

Вид на оглас: Се продава


Изработка на Веб страници базирани на Wordpress платформата.Страниците можат да бидат со вграденa woocommerce опција која овозможува процесирање и користење на различни типови на плаќања ( Мастеркард/Виса,Paypal опција за плаќање при превземање итн).Погодно за Веб продавници, Бизниси, Хотели, Ресторани.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  АНАСТАС

Потврден огласувач