Logo

STOMATOLOSKI KOMPRESOR

Број на оглас: 2903690 | Објавен на: 22.05.2018, 00:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

300 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam profesionalen Jugodent kompresor STOMATOLOSKI za Zabari i Zabni tehnicari . 25 L Boca i 8 bari.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Bujar