Logo

Samsung S6

Број на оглас: 2903950 | Објавен на: 12.01.2019, 15:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: S6

Боја: Blue

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 11.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e bukvalno nov mn malce koristen 10.000 den fiksno za poeftino ne se ni javuvajte ako vi e skap kupete si poeftin

  Nikola

Потврден огласувач