Logo

Ploca za samsung galaxy s5

Број на оглас: 2904441 | Објавен на: 15.03.2019, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy s5

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 2.400 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ploca za samsung galaxy s5 ispravna.

 Жарко

Потврден огласувач