1 / 9
Gradezno zemjiste vo Radisani !!!
15 €
09.09.2022 13:35

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3807 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat dve parceli na gradezno zemjiste vo Radisani - Skopje , pogodni za kuca ,vikendica ...
Moze i posebno samo edna parcela .

Info na tel: 071296052

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

AS
Потврден огласувач
071363263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам