Logo

Mercedes-Benz A170

Број на оглас: 2906961 | Објавен на: 25.03.2020, 03:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.050 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SUPER PONUDA !!! UNIKATNA CENA !!!

KOLATA E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA SO MALA POTROSUVACKA NA GORIVO I REDOVNO PRAVEN SERVIS !!!
NA KRATKO KAZANO "UNIKAT" BEZ SMINKI I LAGI !!!

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Buy/Sell