Logo

Alat za drebong, glodalka, burgii, nozevi,elektromori,futer

Број на оглас: 2907594 | Објавен на: 23.05.2020, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM:
- BURGII I NOZEVI ZA DREBONG
- ALAT ZA GLODALKA
- ELEKTRO MOTORI
- LINETA
- FUTER
--Kontakt telefon od 12:00h do 20:00h.--

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 xx

Потврден огласувач