Logo

TOYOTA RAV 4 2.2D4D 136KS 4X4 6 BRZINI

Број на оглас: 2907800 | Објавен на: 17.01.2019, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOYOTA RAV 4 2.2 D4D 136KS 4X4 6 BRZINI. EXTRA ZDRAVO I ZACUVANO VOZILO SO FULL OPREMA, SO BORD KOMPJUTER, LOCK KOPCE, PARKING SENZORI, KLIMATRONIK I DRUGI EXTRI.

SEGA REGISTRIRANO I SERVISIRANO.
SAMO ZA LUGJE STO ZNAAT DA CENAT.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач