Logo

Продавам англиски речници тел 075/72-99-73

Број на оглас: 2907829 | Објавен на: 27.10.2018, 22:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Книги и литература / Книги / Речници

Вид на оглас: Се продава


Продавам англиско-англиски речници половни, одлично сочувани цена 500 денари парче. Тел 075/72-99-73
1.Oxford collocations
2. Англиско-француски тематски визуелен речник
3. Oxford Thesaurus
4. Oxford Advanced Learner's Dictionary (2 парчиња)
5. Оxford Wordpower
6. Oxford Dictionary of Phrasal Verbs
7.Oxford Guide to English Grammar
8. Dictionary of Economics

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Nemanja