1 / 10
KOMARNICI * КОМАРНИЦИ
1 €
Цената не е фиксна
22.08.2022 09:47

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ИЗРАБОТУВАМЕ СЕКАКОВ ВИД НА КОМАРНИЦИ ОД АЛУМИНИУМСКИ ПРОФИЛИ И ФИБЕР ГЛАС МРЕЖИ ОТПОРНИ НА НАДВОРЕШНИ ВЛИЈАНИЈА
*ФИКСЕН КОМАРНИК
*ВРАТА КОМАРНИК (со шарки)
*РОЛО КОМАРНИК (вертикално собирање )
*ПЛИСЕ КОМАРНИК ( вертикална и хоризонтална примена)
*ШИБЕР КОМАРНИК ( со тркалца -хоризонтална примена)

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

ПВЦ ПРОЗОРЦИ - ОКНОПЛАСТ
Потврден огласувач
077877457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам