Niva
По Договор
05.12.2021 10:50

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat nivi vo s.Sheleverci. Poveke informacii na tel:072 268 942

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

H
Потврден огласувач
075230660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам