Logo

Вадење на лекарско уверение

Број на оглас: 2909692 | Објавен на: 08.05.2019, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Вадиме лекарско уверение за секој вид на потреба (бугарски пасош,лична карта, за автошколи и сл)

тел. 071/654-254

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 doce

Потврден огласувач