Logo

Prozori drveni

Број на оглас: 2911759 | Објавен на: 23.08.2019, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Prozorite se super socuvani se na niv funkcionira , mehanizam ,kipper komplet.
3 parcina (parce 2.000 denari)
Dimenzija 1.10 X 1.30

  Кичево

Прати Е-Маил

  Eko

Потврден огласувач