Logo

KUKA VO STOJAKOVO

Број на оглас: 2911829 | Објавен на: 27.07.2020, 20:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 175 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Друго

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 1985

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Адреса: Stojakovo

Цена: 37.000 €

40.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opremena kukja vo s.Stojakovo

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач