Logo

Radeon™ RX 470, RX 570, RX 580

Број на оглас: 2912484 | Објавен на: 30.05.2020, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Нови количини :

SAPPHIRE Nitro+ Radeon™ RX 570 8GB
SAPPHIRE Nitro+ Radeon™ RX 580 8GB

Можна е замена на целата количина за возило.
или замена на картици за нови Samsung или Apple iPhone.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач