Se prodava plac vo nas radisani
555 €
07.09.2022 20:13

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naoga vo naselba radisani do gorniot rezervar za voda na glaven pat ima voda struja i e mnu.ubava mestopolozba za kuka .dom za stari lica ili bazen.hala. pltacot e so cista dokumetacija.i e so marcica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

T .mobile
Потврден огласувач
075478323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам