Logo

Se prodava detsko krevetce

Број на оглас: 2913235 | Објавен на: 15.07.2019, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.499 МКД
2.999 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava detsko krevetce, funkcionalno, zacuvano, od bukovo drvo. Isto taka se prodava i bezbeden kos za igranje za pomali deca. Cena za krevetceto 2499 d., cena za kosot 1499 d. 076/432-533 Povelete!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марјан Н.

Потврден огласувач