prodavam obla gragja za podopiraci za krovovi i dr
120 МКД
07.11.2019 23:07

Чучер Сандево / Скопје

razni dimenzii i dolzini cena od 12o den do 450 den

Категорија: Недвижности / Новоградба

Се продава од:

Zlatko slavkovski
Skopje s brazda
Потврден огласувач
075252085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам