Logo

Stanovi

Број на оглас: 2913851 | Објавен на: 27.12.2019, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Ognjan Prica

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi nevseleni stanovi na Ul.Ognjan Prica naselba Kisela Voda so kvadratua od 56-95 i 104 m2 so imotni listovi vednas vselivi poveke informacii na tel:
070544004
070689898

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Vlatko