Logo

Trosoben (nova zeleznicka)

Број на оглас: 2914303 | Објавен на: 30.09.2019, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 68 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: A.Mitrev

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava trosoben stan vo nova zgrada do nova zeleznicka (micurin) 1 kat lift

Огласи од: Хелиос Хаус

Хелиос Хаус

Бул. Кузман Ј.Питу бр.26, лам.1, лок.9
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Хелиос Хаус

Потврден огласувач