1 / 1
Inter / AMD Stock cooler
300 МКД
01.09.2022 12:19

Аеродром / Скопје

Se prodava kuler INTEL :
Cena --- 300 denari.
Telefon za informacii 076311140 (Ljupco)

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Ljupco
Aerodrom/Micurin
Потврден огласувач
076311140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам