Logo

GOLF VW 5 1.9 tdi

Број на оглас: 2915498 | Објавен на: 22.01.2019, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.500 €
4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


full oprema komplet servis servisna kniska tocni km kako nov Registriran so zelen karton Novi zimski gumi so bandasi

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dejan geceski

Потврден огласувач