Logo

Se prodava kuka kaj Borka Levata

Број на оглас: 2917124 | Објавен на: 17.07.2019, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 12

Квадратура: 350 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 350 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 2007

Година на реновирање: 4

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: kaj Borka Levata

Цена: 90.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


kukata e vo odlicna sostojba treba da se vidi .Sopstvenicite se vo stranstvo za site informacii ke se obrakate vo AGENCIJA HEPINES

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  AGENCIJA HEPINES

Потврден огласувач