Logo

Kujka do uciliste Rampo levkata

Број на оглас: 2917212 | Објавен на: 17.01.2019, 21:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 170 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 350 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1970

Година на реновирање: 1990

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Cane kuzmanoski br 10

Цена: 20.000 €
22.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kujka do uciliste Rampo Levkata. Kujkata e dobro zacuvana na dva sprata so garaza, ne e so ploca. So dvorno mesto od okolu 350 m2. Ima bunar.so kompletna sredena dokumentacija. Br. Za kontakt 076 472 666.oliver

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач