Logo

Akita inu - So pedigre

Број на оглас: 2919341 | Објавен на: 22.02.2019, 15:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Акита ину кученца, две женски со педигре, кои се породија на 9 февруари, а ќе можат да се вдомат при крајот на март. Вдомете си навреме кученце од расата Акита ину, и вашиот живот да биде поисполнет со среќни и исполнети моменти. Кученцето потекнува од одлични родители и истото го добивате со комплетна докумнтација, педигре и пасош, вакцинирано и прочистено. Родителите поседуваат одлична крвна линија и се оценети на повеќе изложби со највисоки оцени. На сликите се малите кутрина од претходното легло, родителите и нивните педигрина :)

Тони - 075 606 338

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач