Logo

BAZENI =NOVI=MAGACINSKA CENA 1500 DENARI

Број на оглас: 2919649 | Објавен на: 28.08.2019, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Вид на оглас: Се продава


NAJEFTINI BAZENI VO GRADOT PO MAGACINSKA CENA
305 SM VO OBEM X 76 SM VISINA=2700DENARI
190 SM SIROK X 60 SM VISINA 1500 DENARI
INTEX
170sm sirok x40sm visina se pumpaat 3 kruga 950denari

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 DEJAN

Потврден огласувач