Logo

PRODAVAM ELEKTROMOTOR OD PRAVOSMUKALKA

Број на оглас: 2919665 | Објавен на: 07.08.2019, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 900 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


iSPRAVEN ELEKTROMOTOR OD PRAVOSMUKALKA

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Ljupco

Потврден огласувач