Logo

Opel astra h 1.9 cdti- 120ps

Број на оглас: 2920748 | Објавен на: 19.01.2020, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 3.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra h 1.9 dth 16v 120ps 2005godina,registracija do 05.07.2020

Kolata e donesena od Svajcarija pred edna godina.
Ima napraveno golem servis,smeneto rerbasni kaiś komplet setot,novo ulje,filtri,dobri letni gumi,i mnogu drugo
Oprema
Klima tronik
Elektricni prozori
Dva kluca dalinski
Tempomat...

Bez Zameni

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 ilir

Потврден огласувач