Logo

Audi A6 2.0TDI

Број на оглас: 2921787 | Објавен на: 26.06.2019, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 21.500 €
22.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e vo odlicna sostojba servisirano vo audi servisi realni kilometri so servisna kn iska ful oprema napraveni golem servis registrirano za zamena druga cena

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач