Logo

Zemjodelska Mehanizacija Svajcarija

Број на оглас: 2922061 | Објавен на: 13.03.2019, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 16.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Земјоделска Механизација Швајцариja
Контакт 077520535 / 077520536

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Mile CH

Потврден огласувач