Logo

ДУШЕК DUSEK ДЕТСКИ

Број на оглас: 2922173 | Објавен на: 29.05.2020, 00:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


ДУШЕК DUSEK ДЕТСКИ
70 x 130 cm
жичано јадро
жичани федери

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Борис

Потврден огласувач