Logo

DIZNI 1.0-CAURI-KERAMIKA-KOMPLET

Број на оглас: 2923036 | Објавен на: 05.03.2019, 21:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


DIZNI1.0
CAURKI
KERAMIKA
KOMPLET SET ZAVARUVANJE EXTRA PONUDA 8e PRAKAM I PO KARGO ‭38979248948‬ 🇲🇰 viber 003203838714 🇮🇹

 Валандово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач