Logo

Se prodava opel meriva 1.6 benzin_ plin

Број на оглас: 2923298 | Објавен на: 18.09.2019, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava opel meriva 1.6 benzin - plin registrirana do 03. 2020 , kolata e vo odlicna sostojva so full oprema i klimata raboti odlicno.

  Кичево

Прати Е-Маил

  goce

Потврден огласувач